Zdjęcie kariera

Kariera

Nasz zespół stale się powiększa, dlatego nieustannie poszukujemy nowych współpracowników, gotowych do pracy pełnej wyzwań. Celem naszej Kancelarii jest świadczenie Klientom obsługi prawnej najwyższej jakości. Każdy projekt, przy którym pracujemy, rozwija kompetencje, doświadczenie i wiedzę całego Zespołu. Jest dla nas niezwykle istotne, aby osoby, które dołączają do naszego zespołu, chciały budować swoją ścieżkę zawodową długoterminowo i kształtować ją razem z nami.

Kogo szukamy?

Stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, dlatego z ogromną przyjemnością nawiążemy współpracę z osobami ambitnymi, zaangażowanymi, z pasją i wiedzą, którzy razem z nami będą współtworzyć sukces Kancelarii. Szukamy ludzi interesujących się zagadnieniami z obszaru sektorów i specjalizacji naszej Kancelarii, kreatywnych, dynamicznych, o wysokiej kulturze osobistej. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, radców prawnych i adwokatów, jak i osoby będące na początku swojej prawniczej kariery zawodowej, zarówno aplikantów, absolwentów studiów prawniczych, jak i studentów.

Co oferujemy?

Oferujemy pracę w prawdziwie przyjaznym środowisku, w zgranym zespole, w którym każdy współpracownik ma możliwość wszechstronnego rozwoju osobistego. Chętnie dzielimy się wiedzą i aktywnie wpieramy rozwój. Poświęcamy swój czas młodszym koleżankom i kolegom, by zawsze otrzymywali pełną i merytoryczną informację zwrotną dotyczącą wykonanych zleconych im zadań. Dlatego praca w naszej Kancelarii zapewnia możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz nauki od najlepszych specjalistów. Umożliwia również w pełni godzenie obowiązków zawodowych z uczestnictwem w zajęciach prowadzonych w ramach kontynuowania edukacji prawniczej. Bo rozwój naszych współpracowników jest dla nas ważny.

Czego oczekujemy?

Oczekujemy przede wszystkim zaangażowania i odpowiedzialności. Ważna jest dla nas również dokładność, odpowiednia dla określonego stanowiska samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy. W toku procesu rekrutacji zwracamy uwagę na wyniki osiągane podczas studiów i aplikacji oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Nie są to jednak nigdy elementy decydujące.

Osoby zainteresowane karierą w kancelarii HANTON prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres e-mail: biuro@hanton.pl.

Oferty pracy

Radca Prawny/Adwokat - sektor Projekty Infrastrukturalne

Aktualnie Kancelaria HANTON SZALC ZIĘBA & PARTNERZY poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Radcy Prawnego/Adwokata – sektor Projekty Infrastrukturalne (Energetyka, Kolej, Budownictwo).

Radca Prawny/Adwokat

Aktualnie Kancelaria HANTON SZALC ZIĘBA & PARTNERZY poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Radcy Prawnego/Adwokata – specjalizacja Energetyka, Zamówienia publiczne

Aplikant Radcowski/Adwokacki

Aktualnie Kancelaria HANTON SZALC ZIĘBA & PARTNERZY poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Aplikanta Radcowskiego/Adwokackiego – sektory Kolej, Infrastruktura i Budownictwo.