Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce! Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być częścią wydarzenia, które porusza najważniejsze zagadnienia z obszaru gospodarki, środowiska i społecznej odpowiedzialności.
Dnia 2 grudnia na PGE Narodowym odbyła się IV edycja Kongresu Polska Moc Biznesu. Organizatorami spotkania byli Fundacja Czyste Powietrze oraz Fundacja Pozytywnych Idei.
Misją Kongresu Społeczno – Gospodarczego jest stworzenie przestrzeni do owocnych dialogów, wymiany poglądów oraz wzajemnych inspiracji, celem wdrożenia pozytywnych zmian w polskiej gospodarce opartych na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności społecznej.
Na uczestników czekały ciekawe dyskusje oraz eksperckie debaty, które będą toczyć się w obrębie trzech filarów:
Został poruszony temat wyzwań oraz szans stojących przed polską gospodarką, a także kwestia panujących trendów technologicznych i planowanych inwestycji.
Polska Moc Biznesu każdego roku jest miejscem spotkań oraz wymiany poglądów najwybitniejszych przedstawicieli biznesu, środowisk akademickich, NGO’s, a także przedstawicieli administracji centralnej oraz samorządowej.
HANTON Szalc Zięba & Partnerzy na Kongresie Polska Moc Biznesu reprezentowali Partnerzy Kancelarii- adwokat Adam Szalc oraz adwokat Łukasz Dziamski, którzy wystapili w roli prelegentów podczas dwóch paneli:
Bez wątpienia warto być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, dlatego nie może Państwa tam zabraknąć - z kim widzimy się w kolejnym roku?
Polecamy uwadze wypowiedź mec. Łukasz Dziamski - Partnera HANTON Szalc Zięba & Partnerzy, udzielonej INVESTOR Real Estate Expert. Tematem przewodnim publikacji była problematyka stanu obiektów zabytkowych w Polsce. Mec. Łukasz Dziamski wraz z Sylwią Wańską, Krzysztofem Budziszem, Michałem Romańskim i Adrianem Sobieszczańskim udzielili odpowiedzi na nurtujące pytanie, które coraz częściej pojawia się w przestrzeni publicznej: „Dlaczego nadal tak wiele zabytków nie jest remontowanych?”
Dnia 2 grudnia na PGE Narodowym odbyła się IV edycja Kongresu Polska Moc Biznesu. Organizatorami spotkania byli Fundacja Czyste Powietrze oraz Fundacja Pozytywnych Idei. Misją Kongresu Społeczno – Gospodarczego jest stworzenie przestrzeni do owocnych dialogów, wymiany poglądów oraz wzajemnych inspiracji, celem wdrożenia pozytywnych zmian w polskiej gospodarce opartych na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności społecznej.
Za nami ważne wydarzenie z branży transportu kolejowego 14 edycja „Kongresu Kolejowego”, którego organizatorami byli Zespół Doradców Gospodarczych TOR, Wydawnictwo Rynek Kolejowy oraz Forum Kolejowe Railway Business Forum. Konferencja odbyła się w czwartek 14 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Kongres Kolejowy to jedno z największych oraz najbardziej prestiżowych wydarzeń konferencyjnych z sektora transportu szynowego.
Kolejna publikacja autorstwa prawników z kancelarii HANTON w Kwartalniku IKAR, tj. najbardziej prestiżowym wydawnictwie zajmującym się pograniczem prawa, ekonomii i aspektów technicznych, czyli sektorami regulowanymi. W najnowszym Internetowym Kwartalniku Antymonopolowym i Regulacyjnym (IKAR) został opublikowany artykuł pt.: „Czy bez regulacji możliwa jest ekologiczna kolej?” przygotowany przez naszych specjalistów od prawa kolejowego r.pr. Ewelinę Nieznalską oraz r.pr. Annę Głusiec.
Za nami międzynarodowy „Kongres Branży TSL. Terminale Europa-Azja” zorganizowany przez Izbę Przemysłowo-Handlową Polska-Azja oraz Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą. Wydarzenie odbyło się w dniach 16-17 października w hotelu Double Tree By Hilton w Warszawie. Międzynarodowe wydarzenie TERMINALS 2024 zgodnie z zapowiedziami okazało się być miejscem wymiany olbrzymiej dawki wiedzy, ciekawych prelekcji oraz wysokiej klasy networking'u z przedstawicielami największych firm branżowych TSL w Polsce.