Kancelaria HANTON na V Kongresie Deweloperskim organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich

18 października w Poznaniu odbył się V Kongres Deweloperski, czyli największa ogólnopolska konferencja branżowa, której celem jest otwarta, wielosektorowa debata podmiotów kształtujących rynek deweloperski w Polsce. To nietuzinkowe wydarzenie umożliwia w jednym miejscu i czasie przedyskutować kluczowe zagadnienia branży deweloperskiej w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Kancelarię HANTON na wydarzeniu reprezentowali partner zarządzający adw. Adam Szalc i partner adw. Łukasz Dziamski.

Cieszymy się, że mogliśmy aktywnie uczestniczyć w tegorocznym Kongresie i wziąć udział w debacie "Reforma planowania, czyli polski krajobraz po nowemu", podczas której uczestnicy próbowali odpowiedzieć na pytania: Czy reanimacja krajowego systemu planistycznego jest potrzebna? Jakie decyzje biznesowe będą musieli podjąć deweloperzy w związku z nową ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym? Czy pożegnanie z decyzjami o warunkach zabudowy będzie bolesne?

Dziękujemy pozostałym panelistom za możliwość wymiany stanowisk i ciekawą dyskusję, a organizatorom za zaproszenie i organizację tego wyjątkowego wydarzenia.

Zespół HANTON deklaruje pełną gotowość do wsparcia naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Najnowsze artykuły