Kancelaria HANTON partnerem prawnym Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2022

Kancelaria HANTON partnerem prawnym Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2022

W dniach 20-22 kwietnia odbył się Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2022, którego patronem prawnym była Kancelaria HANTON Szalc Zięba & Partnerzy. Odnawialne źródła energii, zrównoważone budownictwo oraz ekologiczny transport to tylko niektóre z tematów poruszanych w ramach TOGETAIR.

W debatach tegorocznego TOGETAIR jako prelegenci brali udział Partnerzy Kancelarii HANTON.

Adwokat Adam Szalc uczestniczył w debacie na temat nowoczesnych technologii używanych podczas magazynowania i przesyłania energii o nazwie „Rozwój inteligentnych systemów magazynowania, przesyłu i dystrybucji energii”.

Radca Prawny Michał Zięba był prelegentem debaty o renesansie kolei „Renesans zielonej kolei. Czy transport schodzi na ziemię?”.

Adwokat Łukasz Dziamski wystąpił w panelu o tym, w jakich miastach będziemy żyli w XXI w. „Wielkie miasta czy małe, bliskie natury osiedla? Jak będziemy żyli w XXI wieku?”.

Celem Szczytu Klimatycznego TOGETAIR jest zainicjowanie wspólnych działań wszystkich sektorów kraju - rządu, samorządów, nauki, biznesu, NGOSów i mediów - na rzecz ochrony środowiska oraz stworzenia ambitnej, racjonalnej ekonomicznie polskiej polityki klimatycznej.

Najnowsze artykuły