Łukasz Dziamski nowym partnerem HANTON

Kancelaria HANTON Szalc Zięba & Partnerzy rozwija praktykę nieruchomości i inwestycji budowlanych. Do grona partnerów Kancelarii HANTON dołączył adwokat Łukasz Dziamski specjalizujący się w prawie sektora nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem obsługi procesu inwestycyjnego, regulacji dotyczących zabytków i pozwoleń administracyjnych.

Dołączenie Łukasza Dziamskiego do grona partnerów Kancelarii HANTON stanowi kolejny krok w realizacji przyjętej przez Kancelarię koncepcji rozwoju działalności i pozwala świadczyć pełne doradztwo w obszarze nieruchomości i budownictwa, od badania prawnego nieruchomości, przez transakcję nabycia lub sprzedaży, aż po obsługę „permittingu” oraz wszelkich kontraktów związanych z nieruchomością i jej zagospodarowaniem. Doświadczenie mec. Dziamskiego będzie szczególnie istotne w obszarze inwestycji dewelopera mieszkaniowego, biurowego, modernizacji linii kolejowych, budowy magazynów i terminali oraz farm fotowoltaicznych.

Mec. Łukasz Dziamski od ponad 12 lat doradza spółkom, przedsiębiorcom prywatnym i innym organizacjom w obszarze prawa nieruchomości. Jest również ekspertem w zakresie prawa ochrony zabytków i rewitalizacji zabytkowych nieruchomości oraz laureatem nagrody specjalnej w konkursie „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2020”. W 2019 roku został wyróżniony w rankingu Legal 500 EMEA tytułem Next Generation Lawyer w kategorii Construction, a w dwóch poprzednich latach w tym rankingu uzyskał indywidualną rekomendację jako specjalista w zakresie prawa ochrony zabytków.

Najnowsze artykuły