Anna Głusiec

Anna Głusiec

Radca Prawny

anna.glusiec@hanton.pl

Doświadczenie

Radczyni Prawna wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem w Transporcie Kolejowym. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, korporacyjnym i kolejowym.

Posiada Certyfikat Audytora Wewnętrznego Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) i Systemu Zarządzania Utrzymaniem (MMS) oraz Certyfikat Audytora Wewnętrznego Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001.

Kontakt

Zrealizowane projekty

Wśród projektów zrealizowanych w ramach Kancelarii HANTON Szalc Zięba & Partnerzy oraz poprzednich kancelarii prawnych wymienić można:

  • Doradztwo gospodarcze i regulacyjne oraz sporządzanie opinii prawnych na rzecz m.in. PKP Energetyka S.A., POLREGIO sp. z o.o., Polski Tabor Szynowy sp. z o.o., Pol-Miedź Trans sp. z o.o., TINES RAIL S.A., Koleje Śląskie sp. z o.o., MATEXI Polska sp. z o.o., ENEA Połaniec S.A., ENEA Wytwarzanie sp. z o.o., Fundacja Most The Most;
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania i wdrożenia Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem i Systemów Zarządzania Utrzymaniem zgodnych z IV Pakietem Kolejowym dla największych przedsiębiorstw kolejowych w Polsce, w tym przewoźników pasażerskich;
  • Bieżącą obsługę korporacyjną przedsiębiorstw kolejowych.